Sa ei ole sisse loginud.

#51 09-12-2007 20:53:25

Tarmo Kõlli
Vana Kasutaja
Asukoht: Rakvere
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 448
Veebileht

Re: Galerii kodulehele

... ja RSS tahaks kah üle käia.
Agamuidu kena ja Õnnitlused!

Eemal

 

#52 09-12-2007 20:56:43

Inga Sõelsepp
Vana Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 408
Veebileht

Re: Galerii kodulehele

Ma ei tea, kas nõnda ongi see plaanitud, kuid osad seda koodi kasutavad galeriid töötavad tulirebasega ka siis, kui järgmisele lehele liikuda, osad näitavad järgmise lehekülje asemel tühja akent. Oletan, et see võib olla seotud küpsistega. Mul on küpsised keelatud ja näen nii, nagu eespool kirjeldasin - tühja akent. Kui Exploreriga vaadata (seal kolen küpsised lubanud), töötavad kõik lehed. Ka Petsi leht ei taha mulle pilte näidata esimesest lehest edasi. Toruonu galerii töötab ka ilma küpsiseta, vist... Või olen sellele galeriile varem küpsiste loa andnud, vot ei mäleta enam...

Eemal

 

#53 09-12-2007 21:14:49

Toomas Ili
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1175
Veebileht

Re: Galerii kodulehele

Pets kirjutas:

tänud tom tähelepanu juhtimast. thumbnailid nüüd korras. linnud on jah ka loomad aga tahaks need kategooriad eraldi hoida ja see nagu rohkem maitseasi, kuidas neid nimetada: neljajalgsed, loomad, imetajad, linnud, tiivulised, mammals, animals ...... jne jne. ma arvan, et las jääb nii, nagu on.

loomad vs. imetajad pole küll päris maitseasi, aga las ta olla smile

Eemal

 

#54 09-12-2007 21:26:43

Toomas Ili
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1175
Veebileht

Re: Galerii kodulehele

nagu klm ütles, kui sa veel märganud ei ole, siis rss haarab praegu su pealkirjade juurde pilte draa serverist smile

Eemal

 

#55 09-12-2007 21:31:31

Peeter Nahko
Vana Kasutaja
Asukoht: Saustinõmme
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 452
Veebileht

Re: Galerii kodulehele

tom kirjutas:

nagu klm ütles, kui sa veel märganud ei ole, siis rss haarab praegu su pealkirjade juurde pilte draa serverist smile

jah, tänud ka Tartsile märkamast, tegeleme kõikide mainitud asjadega.

Eemal

 

#56 09-12-2007 22:15:02

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Galerii kodulehele

Imbi kirjutas:

Ma ei tea, kas nõnda ongi see plaanitud, kuid osad seda koodi kasutavad galeriid töötavad tulirebasega ka siis, kui järgmisele lehele liikuda, osad näitavad järgmise lehekülje asemel tühja akent. Oletan, et see võib olla seotud küpsistega. Mul on küpsised keelatud ja näen nii, nagu eespool kirjeldasin - tühja akent. Kui Exploreriga vaadata (seal kolen küpsised lubanud), töötavad kõik lehed. Ka Petsi leht ei taha mulle pilte näidata esimesest lehest edasi. Toruonu galerii töötab ka ilma küpsiseta, vist... Või olen sellele galeriile varem küpsiste loa andnud, vot ei mäleta enam...

See kood küpsiseid ei kasuta. Kui view source selle tühja lehe juures vaatad, kas näitab midagi? või on täitsa tühi?

Ja millisest lehest edasi minemisel see juhtub? kas pildilehel või kataloogile lehel või hoopis 10 viimast päeva/viimased 9 lehel?

Ise kasutan nii läpakas kui kodus kui sõprade arvutites ainult FFi ja siiani pole sellist anomaaliat küll täheldanud.

Eemal

 

#57 09-12-2007 23:27:19

Inga Sõelsepp
Vana Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 408
Veebileht

Re: Galerii kodulehele

draa, saatsin Sulle kohe kaks kirja, otsi kirjakastist

Eemal

 

#58 10-12-2007 00:38:06

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Galerii kodulehele

Imbi kirjutas:

draa, saatsin Sulle kohe kaks kirja, otsi kirjakastist

Viga, või pigemini featuur leitud, Tulirebane e Firefox loeb PHPSESSIONID cookieks. Seda  igal pool, mitte ainult meie kodukatel.

Eemal

 

#59 10-12-2007 02:18:37

tommy
Tigekull
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 748

Re: Galerii kodulehele

featuur? tundub ysna jabur olevat ...

Eemal

 

#60 10-12-2007 02:57:33

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Galerii kodulehele

tommy kirjutas:

featuur? tundub ysna jabur olevat ...

Featuur seetõttu, et see (vist) peab seal nii olema, mitte ei ole juhuslik. IE puhul on võimalik määrata 'accept session cookies' (mida phpsessionid järelikult on, sest selle lubamisel asi töötab, muidu mitte), ff puhul ma sellist kohta ei ole leidnud. Sealt siis ka erinevus näitamisel IE vs FF.

p.s. Kui sa cookiesid valimatult mitte kunagi ei luba, siis näiteks looduspildi foorumissse logida ei ole võimalik. Kirjutad oma kasutaja ja pässika ja oled ikka logimata. Sa pead selleks erandi tegema, et sisse saaks. Kah featuur, mitte viga. Kehtib nii IE kui FF puhul.

Eemal

 

#61 10-12-2007 08:48:31

Inga Sõelsepp
Vana Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 408
Veebileht

Re: Galerii kodulehele

Foorumis olen ilmselt need küpsised lubanud, seal probleemi pole. Aga need galeriid võiksid siis neid küpsiseid küsida, siis teaksin neid lubada. Praegu näitab vaikimisi piltideta lehte ja probleemi lahendus on kõikide küpsiste lubamine?... või teise brauseri peale ümberkolimine. Saan hakkama ja kes teab, kui palju-vähe on neid, kes küpsiseid keelavad. Võib-olla on see pisiprobleem ja tegin ilmaasjata lärmi

Eemal

 

#62 10-12-2007 11:43:14

Urmet Pilt
Kasutaja
Asukoht: Lähte
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 398
Veebileht

Re: Galerii kodulehele

No on minulgi kõik küpsised keelatud ja ikka puutun selle teemaga kokku, kui satun lehele, mille küpsised keelatud. Aga ma olen sellest teadlik. Kui tahan oma arvuti endiselt turvalise hoida, siis teen ühe korra selle erandi lisamise ära ja edaspidi on asi minu jaoks probleemita. Eks igaüks teeb oma valikud, kas jätab brauser võimalikult turvaliseks või teeb siis mööndused ja ootab tulevasi "üllatusi".


Vaata tänaseid pilte 12KUUD kodukal - http://12kuud.net

Eemal

 

#63 10-12-2007 17:34:30

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Galerii kodulehele

Point lihtne, väga raske on ilma küpsisteta teha sessioone... ja PHP puhul on hea eelis see, et kui küpsiste kaudu teed, siis PHP haldab sessiooni ise.

Olen kunagi ühe suurema keskkonna ehitanud ja sinna ise sessiooni sisse ehitanud, see oli ikka mõningane tegemine, et igasse bloody linki jne läheks session ID kaasa kuna muidu ta lihtsalt ei mäleta, et oleks sessioon olemas. cookie on asi mis liigub aga alati kaasa kuni sama lehekülje piires oled domeeni mõttes. Teoorias saab teha küpsisteta sessiooni, kuid see on keerukas ja nõme. Kuid võib-olla mõtlen selle peale järgmises versioonis...


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#64 12-02-2008 14:21:07

jäljekütt
Kasutaja
Asukoht: Kui siis metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 370

Re: Galerii kodulehele

Et lugesin teema läbi, siis siin on juttu peamiselt paljukiidetud toruonu koodist (vat ei tea pole ise kasutanud smile )

Ja kasutasin foorumi otsingut, siis ei leidnudki väga omaette teemat kus oleks korralikult viite - viite järgi pildigalerii tarkvaradele jms. Otsustasin, et postitaks siis oma fotoblogile (mida veel ei ole) ja siia foorumi valik viiteid ja paneks juttu ka vahele.

Pildigalerii mootorid - tarkvara üle maailma (vabavaralised)


Elan maal, vahel tarin ka fotoka kaasa. Pildistan peamiselt elu-olu ning enda lõbuks ja pildiarhiivi mõttes.

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB