Sa ei ole sisse loginud.

#1 28-10-2008 21:18:33

VäikeMatu
Kasutaja
Asukoht: Pärnu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 219

Oleks vaja abi ebay.de

Kui saan oma kaamera kohekohe maha müüdud tahaksin Ma tellida Saksa ebay´st omale kaamera aga ei oska seda asja, kuna pole varem sellega tegelenud seega palun kellegi abi smile
Oleks võimalik et keegi telliks selle ise ära ?

Igastahes tänan igasuguste vastuste ja info eest smile

Martin.


WTF - Welcome To Finland.

Eemal

 

#2 29-10-2008 10:31:21

priits
Kasutaja
Asukoht: Harjumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 263

Re: Oleks vaja abi ebay.de

Seal ei ole mingit kunsti, näiteks ma lasin hiljuti spetsiaalselt SEB-konto luua (ainult netipanga). Sealt sain virtuaalkaardi teha ning selle saab kenasti paypali seostada. Ebay teemasid siin foorumis vist terve hunnik.

Eemal

 

#3 30-10-2008 18:10:40

Erik Mandre
Vana Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 738
Veebileht

Re: Oleks vaja abi ebay.de

Kui mu mälu ei peta, siis Saksa eBays on regamine vähe komplitseeritum kui USA omas. Mulle vist tuli omal ajal lausa paberpostiga see parool smile Võibolla nüüd teised ajad, aga vot ei tea, sest olen aktiivne USA eBays.

Eemal

 

#4 30-10-2008 18:16:35

Kiilakas
Kasutaja
Asukoht: Rapla
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 98

Re: Oleks vaja abi ebay.de

Regamine keskkonda tee CO.UK, IE või COM -is ja pärast kasuta millist tahad.

Eemal

 

#5 31-10-2008 14:01:57

Erik Mandre
Vana Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 738
Veebileht

Re: Oleks vaja abi ebay.de

Kiilakas kirjutas:

Regamine keskkonda tee CO.UK, IE või COM -is ja pärast kasuta millist tahad.

Kuule on jah nii. Polnud ise ennem katsetanudki niiviisi.

Eemal

 

#6 25-11-2008 22:44:56

jäljekütt
Kasutaja
Asukoht: Kui siis metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 370

Re: Oleks vaja abi ebay.de

Regage alati ennast pigem .com keskonnas. Siis kui soovite mingi maa Ebays kollata, siis alt horisontaal menüüst valid maa lingi ja olemas. Toote välja valitud,

NB! Soovitan ikka teatud asju osta KINDLA maa Ebay-sse minna, see ei ole mingi saladus ega trikk vaid elementaarne süsteem. Nimelt kuigi .com otsing lubab otsida üsna keerukalt siiski osasid tooteid ei kuvata.

Siis kui oled Ebay.de -st välja valinud tee kopi+paste ID numbrist ning .com keskonnas pane otsingusse ja kleepi sinna. Siis saad lisada toote oma jälgimisse ja maksta oma keskkonnas.

Võibolla selgitasin pisut keeruliselt aga ma teen nii, pealegi lisan välja valitud asjad MyListi et siis jälgida lõpphindasid.  Isa mul kirjutab kõik vana kooli mehena paberile ja paneb alghinna, kukkumise kellaaja ja siis lõpphinna, kui midagi jahib smile nö. jalgratta leiutamine aga eks tal ole ebays surfamine juba suur edasiminek smile

Saksast soovitan kaameraid osta. Tasub vaadata et müüja kasutaks normaalset posti liiki, on igasuguseid x kullerteenuseid, mis maksavad liiga palju või on alatu müüja ja teenib selle pealt lisa. Saksast saab asjad kätte 15 EUR või kuni 35 EUR rohkem ei ole mõtet maksta. Samuti kui väga-väga tahad siis Saksast saab vahel nö. väikestest fotopoodidest osta asju aga neil ei ole PayPal-i vaid pangakonto. Mõned ei ole sellele asjale veel pihta saanud ja eks iga asi tahab ju õppimist jms. mõni lihtsalt ei oska. Ostsime kunagi ühe korraliku Minolta just selliselt müüjalt.


Elan maal, vahel tarin ka fotoka kaasa. Pildistan peamiselt elu-olu ning enda lõbuks ja pildiarhiivi mõttes.

Eemal

 

#7 25-11-2008 22:52:21

kristjanmust
Kasutaja
Asukoht: Nõva
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 71
Veebileht

Re: Oleks vaja abi ebay.de

Tere!

Kas saksa müüjad seda aksepteerivad, kui maksja on Eestist, aga kaup läheb Saksamaale?
Tahaks oksjonil osta välgu 430EX , mille saaks ehk tädi ära tuua , kui jõulude ajal läheb sinna. smile

Kristjan

Eemal

 

#8 25-11-2008 23:55:45

Jyrka
Foorumi Guru
Asukoht: München
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 956

Re: Oleks vaja abi ebay.de

Usun küll. Neil oluline, et raha pärale tuleb. Ise olen küll vastupidi ostnud - ise Saksamaal, aga kaupa saatnud Eestisse.

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB